Frans

Frans 1 - Breakthrough mondeling + schriftelijk

vestiging
dag
tijdstip
van
tot
leerkracht
online inschrijven
Campus Fortstraat Oudenaarde
maandag
18:15 - 21:25
07/09/2026
07/06/2027
-

In niveau 1 leer je je uit de slag te trekken in een anderstalige omgeving met beperkte talige middelen. Via communicatieve en praktijkgerichte opdrachten oefen je zowel het spreken en schrijven als het lezen en luisteren. Een geleidelijke opbouw van de woordenschat en een groeiend inzicht in de taalstructuren helpen je bij het trainen van deze communicatieve vaardigheden op basisniveau.

We starten elke les met een korte herhaling. Zo heb je de tijd om de stof grondig onder de knie te krijgen.

Concreet leer je in deze opleiding:

  • jezelf en anderen voorstellen
  • persoonlijke gegevens uitwisselen
  • de getallen gebruiken om te informeren naar prijzen, telefoonnummers
  • een stad beschrijven, de weg vragen en uitleggen, je plan trekken in de metro
  • zeggen wat je (niet) leuk vindt
  • boodschappen doen, informatie vragen in de winkel
  • vragen en aangeven hoe laat het is
  • een menukaart begrijpen, informatie inwinnen over een gerecht, iets bestellen in een restaurant, een appreciatie uitdrukken en een klacht formuleren, praten over eetgewoontes
  • kleren en schoenen kopen (kleuren, materialen, motieven en maten aangeven)
  • een eenvoudige mail en een eenvoudig telefoongesprek begrijpen
  • een zeer eenvoudige informatieve tekst schrijven

 

Via ‘les balades’ op het einde van elk hoofdstuk van het handboek maak je kennis met de verschillende facetten van ‘la douce France’.

Activiteiten als ‘la soirée cinéma’, een stadsbezoek en een quiz stimuleren de groepsdynamiek en boosten de motivatie om Frans te leren!



Aantal lestijden
60+60


» meer info over deze opleiding

Inschrijvingsgeld
€ 270,00
De prijs van de cursus bestaat uit het inschrijvingsgeld + handboek + kopiekosten. Handboek: Rencontres 1 (livre élève+cahier d'activités) ISBN 9789463926058 Je koopt het boek zelf in de (online) boekhandel.
Vanaf schooljaar 2026-2027 worden de cursussen Frans, Engels en Duits opnieuw goedkoper. Binnenkort neemt de Vlaamse Regering hierover een beslissing. Het standaardtarief wordt dan €2,25 per lestijd i.p.v. €4 per lestijd. Een cursus Frans, Engels en Duits van 120 lestijden zal dan €270 euro kosten i.p.v. €480 euro.
De informaticasystemen kunnen pas aangepast worden van zodra deze nieuwe regeling formeel is goedgekeurd. Schrijf je in via onze secretariaten? Dan kunnen de het correcte tarief manueel aanpassen. Schrijf je online in? Dan wordt het huidige tarief nog toegepast en betalen we het te veel betaalde bedrag terug.

Geen voorkennis vereist.

Frans Breakthrough Mondeling | ODB-Y00750-004 | 60 uur

Frans Breakthrough Schriftelijk | ODB-Y00750-002 | 60 uur

De cursus van je leven vind je in hét CVO!
B. Tsiobbel
Bijleren in een professionele, aangename sfeer én met een persoonlijke aanpak.
P. Maes
Gepassioneerde leerkrachten, praktijkgerichte cursussen.
G. Verstraete
Share
Share